Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gävle GIK

Följ

Gävle GIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.5
    • 19:10

      Brynäs IF (borta) U16


      21:10
  • 2Tor
    • 16:40

      Träning Team 11


      17:40
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:00
    • 09:45

      Träning Team 15


      10:45
    • 09:45

      Träning Team 14


      10:45
    • 13:15

      Träning J-18


      14:30
    • 14:00

      Brynäsmatch Team 14


      17:15
    • 14:00

      Brynäsmatch Team 15


      17:15
    • 14:45

      Brynäsmatch Team 11


      17:15
    • 15:15

      SHL-match: Brynäs-Rögle U16


      17:30
    • 15:15

      Föreningsmatchen, Brynäs - Rögle (SHL) Team 12


      18:00
    • 18:00

      Strömsbro IF (borta) Team 09


      20:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.6
    • 19:00

      Träning Team 09


      20:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning A-Lag


      22:30
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:00
    • 16:40

      Träning Team 11


      17:40
    • 17:20

      Extra träning med Sätra Team 14


      18:20
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Träning Team 09


      20:00
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 8Ons
    • 19:10

      Brynäs IF (borta) Team 09


      21:10
  • 9Tor
    • 16:40

      Träning Team 11


      17:40
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:50
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 08:45

      Knattefesten Lördag Lag Vit Team 14


      13:30
    • 11:00

      IK Huge (hemma) Team 11


      13:00
    • 11:00

      Bortamatch mot Skutskär Team 12


      13:00
    • 11:15

      Knattefesten Lördag Lag Blå Team 14


      16:30
    • 11:45

      Knattefesten Lördag Lag Röd Team 14


      17:30
    • 11:50

      Knattefesten Lördag Team 15


      17:00
    • 12:00

      Knattefesten Lördag Hockeyskolan


      17:00
    • 13:15

      Träning J-18


      14:15
  • 12Sön
    • 08:15

      Knattefesten Söndag Lag Vit Team 14


      13:30
    • 08:45

      Knattefesten Söndag Lag Röd Team 14


      14:00
    • 11:15

      Knattefesten Söndag Lag Blå Team 14


      16:30
    • 12:00

      Knattefesten Söndag Hockeyskolan


      17:00
    • 12:00

      Knattefesten söndag Team 15


      17:00
    • 13:00

      Seriematch omgång 15 Team 12


      15:00
    • 13:30

      Hille/Åbyggeby IK (hemma) J-18


      15:30
    • 13:40

      Valbo HC (borta) U16


      15:40
    • 16:00

      Träning Hockeyskolan


      17:15
  • 13Mån
    v.7
    • 19:00

      Träning Team 09


      20:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning A-Lag


      22:30
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 14:45

      Fri träning Team 11


      15:45
    • 16:40

      Träning Team 11


      17:40
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.8
    • 19:00

      Träning Team 09


      20:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning A-Lag


      22:30
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:00
    • 16:40

      Träning Team 11


      17:40
    • 19:00

      Skutskärs SK (borta) U16


      21:00
    • 19:40

      Hofors HC (hemma) J-18


      21:40
  • 22Ons
    • 18:00

      Mat & Bowling Team 09


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 08:00

      Cup/sammandrag Team 12


      15:00
    • 08:30

      Ankarcupen U15 U16


      00:00
    • 11:00

      Match Team 11


      13:00
    • 13:30

      Bollnäs IS/Söderhamn/Ljusne HC (hemma) J-18


      15:30
    • 16:00

      Träning Hockeyskolan


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 14


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 15


      18:00
  • 27Mån
    v.9
    • 00:00

      Ankarcupen U15 U16


      20:20
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:00
    • 21:30

      Träning A-Lag


      22:30
  • 28Tis
    • 15:00

      Fri träning Team 11


      16:00
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:00
    • 16:40

      Träning Team 11


      17:40
    • 19:30

      Skutskärs SK (borta) J-18


      20:30
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 20:15

      Träning Team 09


      21:15