Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gävle GIK

Följ

Gävle GIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gävle GIK
Välj lag

Januari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 14:45

      Träning Team 14


      15:45
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 3Ons
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 4Tor
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:10

      Träning Team 14


      18:10
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 18:20

      Träning U16


      19:20
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 5Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning J-20


      18:45
    • 19:40

      Hofors HC (hemma) A-Lag


      21:40
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
    • 16:40

      Träning Team 12


      17:40
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 9Tis
    • 18:00

      Träning Team 14


      19:00
    • 18:50

      Träning J-18


      19:50
    • 19:00

      Orsa IK (hemma) A-Lag


      21:00
  • 10Ons
    • 17:55

      Träning J-20


      18:45
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Söderhamn/Ljusne HC (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:00
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:30
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
    • 17:55

      Träning J-20


      18:45
    • 19:00

      Träning Team 12


      20:00
    • 19:40

      Söderhamn/Ljusne HC (hemma) A-Lag


      21:40
  • 17Ons
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
  • 18Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:40
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 19Fre
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 19:00

      Malungs IF (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.4
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      16:50
    • 18:00

      Träning Team 14


      19:00
    • 19:00

      Skedvi/Säter IF (hemma) A-Lag


      21:00
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 24Ons
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
    • 19:00

      Alfta Hockey (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:00

      Träning J-20


      20:00
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning Team 12


      16:50
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 20:10

      Träning J-18


      21:10
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 18:00

      Träning Team 14


      19:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 31Ons
    • 17:55

      Träning U16


      18:55
    • 19:00

      Träning Team 12


      20:00
    • 19:00

      Valbo HC (hemma) Team 09


      21:00
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30