Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gävle GIK

Följ

Gävle GIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gävle GIK
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 14:15

      Träning Team 12


      15:45
    • 16:50

      Träning Team 14


      17:40
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 2Tor
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 3Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning U16


      18:55
    • 19:00

      Malungs IF (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:00

      Träning J-18


      20:00
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.45
    • 16:00

      Träning Team 12


      16:50
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 7Tis
    • 18:15

      Sek A-laget U16


      21:30
    • 19:00

      Skedvi/Säter IF (hemma) A-Lag


      21:00
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 8Ons
    • 17:50

      Träning Team 12


      18:50
    • 19:00

      Valbo HC (hemma) U16


      21:00
    • 20:10

      Träning J-18


      21:10
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 10Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
    • 19:00

      Alfta Hockey (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:00

      Träning J-20


      20:00
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
  • 11Lör
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
    • 16:00

      Träning Team 12


      16:50
    • 20:10

      Träning J-18


      21:10
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 14Tis
    • 19:00

      Valbo HC (hemma) A-Lag


      21:00
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 15Ons
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:30
    • 17:55

      Träning J-18


      18:45
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Hofors HC (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
  • 18Lör
    • 08:45

      Träning Hockeyskolan


      09:45
    • 11:45

      Match U12 vs Valbo Team 12


      13:15
    • 12:00

      Brynäs IF1 (borta) Team 14


      14:00
    • 12:00

      Brynäs IF2 (borta) Team 14


      14:00
    • 12:00

      Gävle GIK2 (hemma) Team 14


      14:00
    • 12:00

      Gävle GIK2 (hemma) Team 14


      14:00
    • 12:00

      Brynäs IF1 (borta) Team 14


      14:00
    • 12:00

      Brynäs IF2 (hemma) Team 14


      14:00
    • 13:30

      Strömsbro IF (hemma) U16


      15:30
    • 16:30

      Skutskärs SK (hemma) J-20


      18:30
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning Team 12


      16:50
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Orsa IK (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:30

      Strömsbro IF:2 (borta) J-18


      21:30
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
  • 22Ons
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
    • 19:00

      Träning J-20


      20:00
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 08:30

      Träning Hockeyskolan


      09:20
    • 09:20

      Träning Team 15


      10:15
    • 09:20

      Träning Team 16 Hockeyskolan


      10:15
    • 10:00

      Skutskärs SK (borta) U16


      12:00
    • 12:45

      Falu IF (borta) J-20


      14:45
    • 13:05

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team 14


      15:05
    • 13:05

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team 14


      15:05
    • 13:30

      Gävle GIK2 (hemma) Team 14


      15:30
    • 13:45

      Match U12 vs Skutskär Team 12


      16:15
    • 13:55

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team 14


      15:55
    • 13:55

      Hille/Åbyggeby IK2 (borta) Team 14


      15:55
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning Team 12


      16:50
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 28Tis
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:30
    • 20:45

      Träning J-18


      22:00
  • 29Ons
    • 19:00

      Bollnäs IS (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Träning Team 12


      20:00
    • 20:10

      Träning J-18


      21:10
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:40
    • 18:15

      Sek A-laget U16


      21:30
    • 19:00

      Malungs IF (hemma) A-Lag


      21:00
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
    • 21:30

      Träning U16


      22:30