Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gävle GIK

Följ

Gävle GIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gävle GIK
Välj lag

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
  • 2Mån
    v.40
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:00

      Träning J-18


      22:00
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 4Ons
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 6Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      16:50
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 7Lör
    • Heldag

      Nicklas Bäckström Cup Team 14

    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      09:50
    • 09:50

      Träning Team 16 Hockeyskolan


      10:45
    • 09:50

      Träning Team 15


      10:45
    • 10:00

      Teambuilding (Obligatoriskt) J-18


      18:00
    • 13:20

      Strömsbro IF (borta) U16


      15:35
    • 16:30

      Ludvika Hockey Förening/Smedjebackens HC (hemma) J-20


      18:30
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.41
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Föräldramöte TEAM 12 Team 12


      21:00
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning Team 14


      18:45
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 17:00

      Upptaktsträff ledare Gävle GIK


      20:30
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
    • 19:00

      Träning J-18


      20:00
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning Team 16 Hockeyskolan


      10:15
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      09:50
    • 11:00

      Strömsbro IF2 (hemma) Team 14


      13:00
    • 11:00

      Strömsbro IF1 (hemma) Team 14


      13:00
    • 11:25

      Gävle GIK2 (hemma) Team 14


      13:25
    • 11:25

      Gävle GIK2 (hemma) Team 14


      13:25
    • 11:45

      Match U12 vs HÅIK Team 12


      14:30
    • 11:50

      Strömsbro IF1 (hemma) Team 14


      13:50
    • 11:50

      Strömsbro IF2 (borta) Team 14


      13:50
    • 12:27

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team 15


      15:27
    • 12:30

      Gävle GIK2 (hemma) Team 15


      14:30
    • 12:30

      Ockelbo HC1 (hemma) Team 15


      14:30
    • 12:30

      Ockelbo HC2 (hemma) Team 15


      14:30
    • 12:30

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team 15


      14:30
    • 12:30

      IK Huge1 (hemma) Team 15


      14:30
    • 12:30

      IK Huge1 (hemma) Team 15


      14:30
    • 12:30

      Ockelbo HC2 (borta) Team 15


      14:30
    • 12:30

      Hille/Åbyggeby IK2 (borta) Team 15


      14:30
    • 12:30

      Ockelbo HC1 (hemma) Team 15


      14:30
    • 12:30

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team 15


      14:30
    • 15:00

      Skutskärs SK (hemma) U16


      17:00
    • 15:15

      Kvarnsvedens GoIF IK (borta) J-20


      17:15
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.42
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 18Ons
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:30
    • 19:00

      Kolla Brynäs-Djurgården J-18


      22:00
    • 19:30

      Bollnäs IS (borta) U16


      21:30
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 20Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning J-20


      18:45
    • 18:30

      Sek A-lagsmatch U16


      22:30
  • 21Lör
    • 09:00

      Match U12 Team 12


      12:00
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      09:50
    • 09:50

      Träning Team 16 Hockeyskolan


      10:45
    • 09:50

      Träning Team 15


      10:45
    • 11:05

      Sandvikens IK2 (borta) Team 14


      13:05
    • 11:05

      Sandvikens IK1 (borta) Team 14


      13:05
    • 11:30

      Gävle GIK2 (hemma) Team 14


      13:30
    • 11:55

      Sandvikens IK1 (borta) Team 14


      13:55
    • 11:55

      Sandvikens IK2 (hemma) Team 14


      13:55
    • 12:00

      Hedesunda IF/Östervåla IF (hemma) U16


      14:00
    • 16:30

      Häradsbygdens Sportsällskap (hemma) J-20


      18:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 31Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
    • 21:30

      Träning U16


      22:30