Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gävle GIK

Följ

Gävle GIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gävle GIK
Välj lag

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 12:00

      Gävle GIK - Tierp HK J-18


      14:30
    • 12:30

      Träning A-Lag


      13:30
    • 13:00

      Tierps HK (hemma) U16


      15:00
    • 15:00

      Kick-Off J-20


      23:00
  • 3Sön
    • 13:30

      Träning U16


      14:30
    • 14:30

      Träning J-18


      15:30
    • 15:40

      Träning J-20


      16:40
  • 4Mån
    v.36
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:40

      Fysträning med Oliver Lindholm J-18


      21:40
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Träning Team 11


      20:40
    • 19:30

      Träning J-18


      20:30
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning Team 11


      19:00
    • 18:00

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:50

      Träning J-18


      19:50
    • 20:40

      Träning U16


      21:40
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:00
    • 20:00

      Träning A-Lag


      21:00
    • 21:00

      Träning J-20


      22:00
  • 9Lör
    • 12:00

      Avesta BK (hemma) J-18


      14:00
    • 12:30

      Träning U16


      13:30
    • 14:00

      Teambuilding U16


      20:00
    • 14:00

      Träning A-Lag


      16:30
    • 17:30

      Segeltorp (borta) J-20


      19:30
  • 10Sön
    • 16:00

      Föräldramöte GGIK J18 J-18


      17:00
    • 17:50

      Träning J-18


      18:50
  • 11Mån
    v.37
    • 19:00

      Träning Team 11


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:00

      Träning A-Lag


      21:00
    • 20:40

      Fysträning med Oliver Lindholm J-18


      21:40
  • 12Tis
    • 17:00

      Fysträning Team 14


      18:15
    • 17:45

      Träning Team 12


      18:45
    • 20:00

      Träning J-18


      21:00
    • 21:10

      Träning J-20


      22:10
  • 13Ons
    • 19:30

      Örebro Hockey Ungdom (hemma) J-20


      21:30
    • 19:30

      Träning Team 11


      20:40
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 14Tor
    • 19:30

      Fysträning med Oliver Lindholm J-18


      20:30
    • 20:00

      Träning A-Lag


      21:00
    • 20:40

      Träning U16


      21:40
  • 15Fre
    • 19:00

      Tierp (borta) A-Lag


      21:00
    • 21:00

      Träning J-20


      22:00
  • 16Lör
    • 07:30

      Frukost på Scandic. Samling 07.20 Nynäs J-18


      09:00
    • 10:00

      Träningsdag Söderhamn Team 14


      16:00
    • 11:00

      Träningsmatch GGIK U16 - Valbo U16 U16


      13:30
    • 13:00

      Säters IF - Gävle GIK J-18


      15:30
  • 17Sön
    • 10:10

      Träning J-18


      11:10
    • 14:00

      Flemingsbergs IK (hemma) J-20


      16:00
  • 18Mån
    v.38
    • 19:40

      Träning U16


      20:40
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 20:40

      Fysträning med Oliver Lindholm J-18


      21:40
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:00

      Fysträning Team 14


      18:15
    • 20:00

      Ledar- & tränarmöte U16


      21:15
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 20Ons
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 17:30

      Kostrådgivning J-18


      18:30
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 19:00

      Träning A-Lag


      22:00
  • 22Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.39
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:00

      Fysträning Team 14


      18:15
    • 19:00

      Hedesunda IF (borta) U16


      21:30
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 27Ons
    • 19:40

      Hille/Åbyggeby IK (hemma) A-Lag


      21:40
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 28Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 18:00

      Föräldramöte U16 U16


      19:00
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:10

      Träning J-18


      22:10
    • 21:30

      Träning J-20


      22:30
  • 29Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
  • 30Lör