Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gävle GIK

Följ

Gävle GIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gävle GIK
Välj lag

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Träning J-20


      20:00
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 19:00

      Skedvi/Säter IF (borta) A-Lag


      21:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 6Ons
    • 17:55

      Träning J-20


      18:45
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning Team 12


      16:50
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning J-18


      18:45
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 8Fre
    • 16:50

      Träning J-18


      17:40
    • 17:55

      Träning J-20


      18:45
    • 19:40

      Alfta Hockey (hemma) A-Lag


      21:40
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      09:50
    • 09:50

      Träning Team 15


      10:45
    • 09:50

      Träning Team 16 Hockeyskolan


      10:45
    • 11:45

      Match U12 vs Valbo Team 12


      14:45
    • 12:45

      Ludvika Hockey Förening/Smedjebackens HC (borta) J-20


      14:45
    • 14:30

      Hudiksvalls HC (hemma) U16


      16:30
    • 17:00

      Seriematch mot Strömsbro Team 14


      19:00
    • 17:00

      Strömsbro IF2 (hemma) Team 14


      19:00
    • 17:00

      Strömsbro IF1 (hemma) Team 14


      19:00
    • 17:30

      Gävle GIK2 (hemma) Team 14


      19:30
    • 17:30

      Gävle GIK2 (hemma) Team 14


      19:30
    • 18:00

      Strömsbro IF1 (hemma) Team 14


      20:00
    • 18:00

      Strömsbro IF2 (borta) Team 14


      20:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 18:00

      Träning Team 14


      19:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:30
  • 13Ons
    • 17:55

      Träning J-18


      18:45
    • 19:00

      Valbo HC (borta) U16


      21:00
    • 19:45

      Inventering Ica Kvantum J-18


      22:00
    • 20:15

      Träning J-20


      21:15
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      16:50
    • 16:50

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning Team 12


      18:45
    • 19:45

      Träning J-18


      22:00
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
    • 21:30

      Träning U16


      22:30
  • 15Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning J-18


      18:45
    • 19:00

      Valbo HC (borta) A-Lag


      21:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 08:30

      IK Huge1 (hemma) Team 15


      10:30
    • 08:55

      Gävle GIK2 (hemma) Team 15


      10:55
    • 09:20

      Ockelbo HC1 (hemma) Team 15


      11:20
    • 09:20

      Ockelbo HC2 (borta) Team 15


      11:20
    • 09:45

      Ockelbo HC2 (hemma) Team 15


      11:45
    • 09:45

      Hille/Åbyggeby IK2 (borta) Team 15


      11:45
    • 10:10

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team 15


      12:10
    • 10:35

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team 15


      12:35
    • 10:35

      Ockelbo HC1 (hemma) Team 15


      12:35
    • 11:00

      IK Huge1 (hemma) Team 15


      13:00
    • 11:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team 15


      13:00
    • 14:30

      Hudiksvalls HC (hemma) J-18


      16:30
    • 17:00

      Träning Hockeyskolan


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 16 Hockeyskolan


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 15


      18:00
    • 18:00

      Träning Team 14


      19:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:55

      Träning J-18


      18:45
    • 19:00

      Träning Team 12


      20:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
  • 21Tor
    • 15:30

      Träning Team 14


      16:50
    • 17:55

      Träning J-18


      18:55
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
    • 20:15

      Träning A-Lag


      21:15
  • 22Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
    • 10:30

      Träningsläger i Söderhamn Team 14


      00:00
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:40
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
  • 27Ons
    • 00:00

      Träningsläger i Söderhamn Team 14


      16:00
    • 17:55

      Träning J-20


      18:40
    • 17:55

      Träning A-Lag


      18:45
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 15:30

      Träning Team 12


      17:40
    • 17:55

      Träning J-18


      20:00
    • 17:55

      Träning U16


      18:45
    • 17:55

      U16/J18_LAG2 (hemma) U16


      20:00
  • 30Lör
  • 31Sön